Zümrütevler Tuvalet Açma 75 TL


Zümrütevler Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Zümrütevler Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Zümrütevler Tuvalet Açma hattına girerek Zümrütevler Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Zümrütevler Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Zümrütevler Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Zümrütevler Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Zümrütevler Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Zümrütevler Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Zümrütevler Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Zümrütevler Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Zümrütevler Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Zümrütevler Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Zümrütevler Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Zümrütevler Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Zümrütevler Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Zümrütevler Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Zümrütevler Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Zümrütevler Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Zümrütevler Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Zümrütevler Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Zümrütevler Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Zümrütevler Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Zümrütevler Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Zümrütevler Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Zümrütevler Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Zümrütevler Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Zümrütevler Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Zümrütevler Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Zümrütevler Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Zümrütevler Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Zümrütevler Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Zümrütevler Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Zümrütevler Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Zümrütevler Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Zümrütevler Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Zümrütevler Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Zümrütevler Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Zümrütevler Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Zümrütevler Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Zümrütevler Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Zümrütevler Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Zümrütevler Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Zümrütevler Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Zümrütevler Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Zümrütevler Tuvalet Açma Temizleme

  Zümrütevler Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Zümrütevler Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Zümrütevler Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Zümrütevler Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Zümrütevler Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Zümrütevler İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Zümrütevler Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Zümrütevler Petek Temizliği

  Zümrütevler Tuvalet Açma 75 TL