Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma 75 TL


Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma hattına girerek Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Zeynep Kamil Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma Temizleme

  Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Zeynep Kamil İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Zeynep Kamil Petek Temizliği

  Zeynep Kamil Kanalizasyon Açma 75 TL