Üsküdar Kanalizasyon Açma 75 TL


Üsküdar Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Üsküdar Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Üsküdar Kanalizasyon Açma hattına girerek Üsküdar Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Üsküdar Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Üsküdar Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Üsküdar Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Üsküdar Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Üsküdar Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Üsküdar Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Üsküdar Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Üsküdar Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Üsküdar Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Üsküdar Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Üsküdar Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Üsküdar Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Üsküdar Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Üsküdar Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Üsküdar Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Üsküdar Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Üsküdar Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Üsküdar Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Üsküdar Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Üsküdar Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Üsküdar Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Üsküdar Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Üsküdar Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Üsküdar Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Üsküdar Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Üsküdar Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Üsküdar Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Üsküdar Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Üsküdar Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Üsküdar Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Üsküdar Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Üsküdar Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Üsküdar Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Üsküdar Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Üsküdar Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Üsküdar Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Üsküdar Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Üsküdar Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Üsküdar Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Üsküdar Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Üsküdar Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Üsküdar Kanalizasyon Açma Temizleme

  Üsküdar Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Üsküdar Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Üsküdar Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Üsküdar Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Üsküdar Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Üsküdar İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Üsküdar Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Üsküdar Petek Temizliği

  Üsküdar Kanalizasyon Açma 75 TL