Ünalan Tuvalet Açma 75 TL


Ünalan Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Ünalan Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Ünalan Tuvalet Açma hattına girerek Ünalan Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Ünalan Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Ünalan Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Ünalan Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Ünalan Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Ünalan Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Ünalan Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Ünalan Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Ünalan Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Ünalan Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Ünalan Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Ünalan Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Ünalan Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Ünalan Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Ünalan Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Ünalan Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Ünalan Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Ünalan Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Ünalan Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Ünalan Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Ünalan Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Ünalan Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Ünalan Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Ünalan Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Ünalan Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Ünalan Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Ünalan Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Ünalan Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Ünalan Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Ünalan Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Ünalan Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Ünalan Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Ünalan Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Ünalan Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Ünalan Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Ünalan Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Ünalan Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Ünalan Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Ünalan Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Ünalan Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Ünalan Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Ünalan Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Ünalan Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Ünalan Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Ünalan Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Ünalan Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Ünalan Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Ünalan Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Ünalan Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Ünalan Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Ünalan Tuvalet Açma Temizleme

  Ünalan Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Ünalan Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Ünalan Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Ünalan Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Ünalan Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Ünalan Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Ünalan Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Ünalan Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Ünalan Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Ünalan İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Ünalan Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Ünalan Petek Temizliği

  Ünalan Tuvalet Açma 75 TL