Ünalan Lavabo Açma 75 TL


Ünalan Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Ünalan Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Ünalan Lavabo Açma hattına girerek Ünalan Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Ünalan Lavabo Açma borularının içinde birikerek Ünalan Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Ünalan Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Ünalan Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Ünalan Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Ünalan Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Ünalan Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Ünalan Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Ünalan Lavabo Açma akar. Ancak bazen Ünalan Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Ünalan Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Ünalan Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Ünalan Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Ünalan Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Ünalan Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Ünalan Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Ünalan Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Ünalan Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Ünalan Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Ünalan Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Ünalan Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Ünalan Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Ünalan Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Ünalan Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Ünalan Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Ünalan Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Ünalan Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Ünalan Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Ünalan Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Ünalan Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Ünalan Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Ünalan Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Ünalan Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Ünalan Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Ünalan Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Ünalan Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Ünalan Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Ünalan Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Ünalan Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Ünalan Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Ünalan Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Ünalan Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Ünalan Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Ünalan Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Ünalan Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Ünalan Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Ünalan Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Ünalan Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Ünalan Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Ünalan Lavabo Açma Temizleme

  Ünalan Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Ünalan Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Ünalan Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Ünalan Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Ünalan Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Ünalan Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Ünalan Lavabo Açma temizleme fiyatları, Ünalan Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Ünalan Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Ünalan İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Ünalan Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Ünalan Petek Temizliği

  Ünalan Lavabo Açma 75 TL