Ümraniye Kanalizasyon Açma 75 TL


Ümraniye Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Ümraniye Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Ümraniye Kanalizasyon Açma hattına girerek Ümraniye Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Ümraniye Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Ümraniye Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Ümraniye Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Ümraniye Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Ümraniye Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Ümraniye Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Ümraniye Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Ümraniye Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Ümraniye Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Ümraniye Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Ümraniye Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Ümraniye Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Ümraniye Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Ümraniye Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Ümraniye Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Ümraniye Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Ümraniye Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Ümraniye Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Ümraniye Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Ümraniye Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Ümraniye Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Ümraniye Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Ümraniye Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Ümraniye Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Ümraniye Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Ümraniye Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Ümraniye Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Ümraniye Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Ümraniye Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Ümraniye Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Ümraniye Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Ümraniye Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Ümraniye Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Ümraniye Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Ümraniye Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Ümraniye Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Ümraniye Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Ümraniye Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Ümraniye Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Ümraniye Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Ümraniye Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Ümraniye Kanalizasyon Açma Temizleme

  Ümraniye Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Ümraniye Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Ümraniye Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Ümraniye Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Ümraniye Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Ümraniye İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Ümraniye Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Ümraniye Petek Temizliği

  Ümraniye Kanalizasyon Açma 75 TL