Topselvi Tuvalet Açma 75 TL


Topselvi Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Topselvi Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Topselvi Tuvalet Açma hattına girerek Topselvi Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Topselvi Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Topselvi Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Topselvi Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Topselvi Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Topselvi Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Topselvi Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Topselvi Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Topselvi Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Topselvi Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Topselvi Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Topselvi Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Topselvi Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Topselvi Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Topselvi Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Topselvi Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Topselvi Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Topselvi Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Topselvi Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Topselvi Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Topselvi Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Topselvi Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Topselvi Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Topselvi Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Topselvi Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Topselvi Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Topselvi Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Topselvi Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Topselvi Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Topselvi Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Topselvi Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Topselvi Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Topselvi Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Topselvi Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Topselvi Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Topselvi Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Topselvi Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Topselvi Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Topselvi Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Topselvi Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Topselvi Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Topselvi Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Topselvi Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Topselvi Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Topselvi Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Topselvi Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Topselvi Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Topselvi Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Topselvi Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Topselvi Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Topselvi Tuvalet Açma Temizleme

  Topselvi Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Topselvi Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Topselvi Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Topselvi Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Topselvi Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Topselvi Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Topselvi Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Topselvi Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Topselvi Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Topselvi İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Topselvi Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Topselvi Petek Temizliği

  Topselvi Tuvalet Açma 75 TL