Tokatköy Lavabo Açma 75 TL


Tokatköy Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Tokatköy Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Tokatköy Lavabo Açma hattına girerek Tokatköy Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Tokatköy Lavabo Açma borularının içinde birikerek Tokatköy Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Tokatköy Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Tokatköy Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Tokatköy Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Tokatköy Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Tokatköy Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Tokatköy Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Tokatköy Lavabo Açma akar. Ancak bazen Tokatköy Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Tokatköy Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Tokatköy Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Tokatköy Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Tokatköy Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Tokatköy Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Tokatköy Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Tokatköy Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Tokatköy Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Tokatköy Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Tokatköy Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Tokatköy Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Tokatköy Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Tokatköy Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Tokatköy Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Tokatköy Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Tokatköy Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Tokatköy Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Tokatköy Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Tokatköy Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Tokatköy Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Tokatköy Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Tokatköy Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Tokatköy Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Tokatköy Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Tokatköy Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Tokatköy Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Tokatköy Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Tokatköy Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Tokatköy Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Tokatköy Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Tokatköy Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Tokatköy Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Tokatköy Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Tokatköy Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Tokatköy Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Tokatköy Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Tokatköy Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Tokatköy Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Tokatköy Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Tokatköy Lavabo Açma Temizleme

  Tokatköy Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Tokatköy Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Tokatköy Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Tokatköy Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Tokatköy Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Tokatköy Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Tokatköy Lavabo Açma temizleme fiyatları, Tokatköy Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Tokatköy Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Tokatköy İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Tokatköy Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Tokatköy Petek Temizliği

  Tokatköy Lavabo Açma 75 TL