Tepeören Tuvalet Açma 75 TL


Tepeören Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Tepeören Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Tepeören Tuvalet Açma hattına girerek Tepeören Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Tepeören Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Tepeören Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Tepeören Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Tepeören Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Tepeören Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Tepeören Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Tepeören Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Tepeören Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Tepeören Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Tepeören Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Tepeören Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Tepeören Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Tepeören Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Tepeören Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Tepeören Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Tepeören Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Tepeören Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Tepeören Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Tepeören Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Tepeören Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Tepeören Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Tepeören Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Tepeören Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Tepeören Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Tepeören Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Tepeören Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Tepeören Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Tepeören Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Tepeören Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Tepeören Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Tepeören Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Tepeören Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Tepeören Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Tepeören Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Tepeören Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Tepeören Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Tepeören Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Tepeören Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Tepeören Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Tepeören Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Tepeören Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Tepeören Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Tepeören Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Tepeören Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Tepeören Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Tepeören Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Tepeören Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Tepeören Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Tepeören Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Tepeören Tuvalet Açma Temizleme

  Tepeören Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Tepeören Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Tepeören Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Tepeören Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Tepeören Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Tepeören Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Tepeören Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Tepeören Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Tepeören Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Tepeören İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Tepeören Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Tepeören Petek Temizliği

  Tepeören Tuvalet Açma 75 TL