Tepeören Lavabo Açma 75 TL


Tepeören Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Tepeören Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Tepeören Lavabo Açma hattına girerek Tepeören Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Tepeören Lavabo Açma borularının içinde birikerek Tepeören Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Tepeören Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Tepeören Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Tepeören Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Tepeören Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Tepeören Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Tepeören Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Tepeören Lavabo Açma akar. Ancak bazen Tepeören Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Tepeören Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Tepeören Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Tepeören Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Tepeören Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Tepeören Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Tepeören Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Tepeören Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Tepeören Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Tepeören Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Tepeören Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Tepeören Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Tepeören Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Tepeören Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Tepeören Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Tepeören Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Tepeören Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Tepeören Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Tepeören Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Tepeören Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Tepeören Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Tepeören Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Tepeören Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Tepeören Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Tepeören Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Tepeören Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Tepeören Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Tepeören Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Tepeören Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Tepeören Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Tepeören Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Tepeören Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Tepeören Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Tepeören Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Tepeören Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Tepeören Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Tepeören Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Tepeören Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Tepeören Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Tepeören Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Tepeören Lavabo Açma Temizleme

  Tepeören Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Tepeören Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Tepeören Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Tepeören Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Tepeören Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Tepeören Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Tepeören Lavabo Açma temizleme fiyatları, Tepeören Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Tepeören Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Tepeören İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Tepeören Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Tepeören Petek Temizliği

  Tepeören Lavabo Açma 75 TL