Sultançiftliği Tuvalet Açma 75 TL


Sultançiftliği Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Sultançiftliği Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sultançiftliği Tuvalet Açma hattına girerek Sultançiftliği Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sultançiftliği Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Sultançiftliği Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Sultançiftliği Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sultançiftliği Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sultançiftliği Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Sultançiftliği Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sultançiftliği Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sultançiftliği Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sultançiftliği Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sultançiftliği Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sultançiftliği Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sultançiftliği Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sultançiftliği Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sultançiftliği Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sultançiftliği Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sultançiftliği Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sultançiftliği Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sultançiftliği Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sultançiftliği Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sultançiftliği Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sultançiftliği Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sultançiftliği Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sultançiftliği Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sultançiftliği Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sultançiftliği Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sultançiftliği Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sultançiftliği Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sultançiftliği Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sultançiftliği Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sultançiftliği Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sultançiftliği Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sultançiftliği Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sultançiftliği Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sultançiftliği Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sultançiftliği Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sultançiftliği Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sultançiftliği Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sultançiftliği Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sultançiftliği Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sultançiftliği Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sultançiftliği Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sultançiftliği Tuvalet Açma Temizleme

  Sultançiftliği Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sultançiftliği Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sultançiftliği Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Sultançiftliği Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sultançiftliği Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sultançiftliği İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sultançiftliği Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sultançiftliği Petek Temizliği

  Sultançiftliği Tuvalet Açma 75 TL