Sultanbeyli Kanalizasyon Açma 75 TL


Sultanbeyli Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Sultanbeyli Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sultanbeyli Kanalizasyon Açma hattına girerek Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sultanbeyli Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sultanbeyli Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sultanbeyli Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sultanbeyli Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sultanbeyli Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sultanbeyli Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sultanbeyli Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sultanbeyli Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sultanbeyli Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sultanbeyli Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sultanbeyli Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sultanbeyli Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sultanbeyli Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sultanbeyli Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sultanbeyli Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sultanbeyli Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sultanbeyli Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sultanbeyli Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sultanbeyli Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sultanbeyli Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sultanbeyli Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sultanbeyli Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sultanbeyli Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sultanbeyli Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sultanbeyli Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sultanbeyli Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sultanbeyli Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sultanbeyli Kanalizasyon Açma Temizleme

  Sultanbeyli Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sultanbeyli Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Sultanbeyli Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sultanbeyli İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sultanbeyli Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sultanbeyli Petek Temizliği

  Sultanbeyli Kanalizasyon Açma 75 TL