Şerifali Mutfak Açma 75 TL


Şerifali Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Şerifali Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Şerifali Mutfak Açma hattına girerek Şerifali Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Şerifali Mutfak Açma borularının içinde birikerek Şerifali Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Şerifali Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Şerifali Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Şerifali Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Şerifali Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Şerifali Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Şerifali Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Şerifali Mutfak Açma akar. Ancak bazen Şerifali Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Şerifali Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Şerifali Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Şerifali Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Şerifali Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Şerifali Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Şerifali Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Şerifali Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Şerifali Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Şerifali Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Şerifali Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Şerifali Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Şerifali Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Şerifali Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Şerifali Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Şerifali Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Şerifali Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Şerifali Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Şerifali Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Şerifali Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Şerifali Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Şerifali Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Şerifali Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Şerifali Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Şerifali Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Şerifali Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Şerifali Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Şerifali Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Şerifali Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Şerifali Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Şerifali Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Şerifali Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Şerifali Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Şerifali Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Şerifali Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Şerifali Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Şerifali Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Şerifali Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Şerifali Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Şerifali Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Şerifali Mutfak Açma Temizleme

  Şerifali Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Şerifali Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Şerifali Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Şerifali Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Şerifali Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Şerifali Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Şerifali Mutfak Açma temizleme fiyatları, Şerifali Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Şerifali Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Şerifali İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Şerifali Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Şerifali Petek Temizliği

  Şerifali Mutfak Açma 75 TL