Sarigazi Mutfak Açma 75 TL


Sarigazi Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Sarigazi Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sarigazi Mutfak Açma hattına girerek Sarigazi Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sarigazi Mutfak Açma borularının içinde birikerek Sarigazi Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Sarigazi Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sarigazi Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sarigazi Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Sarigazi Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sarigazi Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sarigazi Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sarigazi Mutfak Açma akar. Ancak bazen Sarigazi Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sarigazi Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sarigazi Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sarigazi Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sarigazi Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sarigazi Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sarigazi Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sarigazi Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sarigazi Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sarigazi Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sarigazi Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sarigazi Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sarigazi Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sarigazi Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sarigazi Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sarigazi Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sarigazi Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sarigazi Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sarigazi Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sarigazi Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sarigazi Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sarigazi Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sarigazi Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sarigazi Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sarigazi Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sarigazi Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sarigazi Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sarigazi Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sarigazi Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sarigazi Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sarigazi Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Sarigazi Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sarigazi Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sarigazi Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sarigazi Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sarigazi Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sarigazi Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sarigazi Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sarigazi Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sarigazi Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sarigazi Mutfak Açma Temizleme

  Sarigazi Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Sarigazi Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sarigazi Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sarigazi Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sarigazi Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sarigazi Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sarigazi Mutfak Açma temizleme fiyatları, Sarigazi Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sarigazi Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sarigazi İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sarigazi Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sarigazi Petek Temizliği

  Sarigazi Mutfak Açma 75 TL