Sapanca Mutfak Açma 75 TL


Sapanca Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Sapanca Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sapanca Mutfak Açma hattına girerek Sapanca Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sapanca Mutfak Açma borularının içinde birikerek Sapanca Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Sapanca Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sapanca Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sapanca Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Sapanca Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sapanca Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sapanca Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sapanca Mutfak Açma akar. Ancak bazen Sapanca Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sapanca Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sapanca Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sapanca Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sapanca Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sapanca Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sapanca Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sapanca Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sapanca Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sapanca Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sapanca Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sapanca Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sapanca Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sapanca Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sapanca Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sapanca Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sapanca Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sapanca Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sapanca Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sapanca Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sapanca Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sapanca Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sapanca Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sapanca Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sapanca Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sapanca Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sapanca Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sapanca Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sapanca Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sapanca Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sapanca Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Sapanca Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sapanca Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sapanca Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sapanca Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sapanca Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sapanca Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sapanca Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sapanca Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sapanca Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sapanca Mutfak Açma Temizleme

  Sapanca Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Sapanca Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sapanca Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sapanca Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sapanca Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sapanca Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sapanca Mutfak Açma temizleme fiyatları, Sapanca Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sapanca Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sapanca İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sapanca Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sapanca Petek Temizliği

  Sapanca Mutfak Açma 75 TL