Sapan Bağları Tuvalet Açma 75 TL


Sapan Bağları Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Sapan Bağları Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sapan Bağları Tuvalet Açma hattına girerek Sapan Bağları Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sapan Bağları Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Sapan Bağları Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Sapan Bağları Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sapan Bağları Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sapan Bağları Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Sapan Bağları Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sapan Bağları Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sapan Bağları Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sapan Bağları Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sapan Bağları Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sapan Bağları Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sapan Bağları Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sapan Bağları Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sapan Bağları Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sapan Bağları Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sapan Bağları Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sapan Bağları Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sapan Bağları Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sapan Bağları Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sapan Bağları Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sapan Bağları Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sapan Bağları Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sapan Bağları Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sapan Bağları Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sapan Bağları Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sapan Bağları Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sapan Bağları Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sapan Bağları Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sapan Bağları Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sapan Bağları Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sapan Bağları Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sapan Bağları Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sapan Bağları Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sapan Bağları Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sapan Bağları Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sapan Bağları Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sapan Bağları Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sapan Bağları Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sapan Bağları Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sapan Bağları Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sapan Bağları Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sapan Bağları Tuvalet Açma Temizleme

  Sapan Bağları Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sapan Bağları Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sapan Bağları Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Sapan Bağları Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sapan Bağları Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sapan Bağları İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sapan Bağları Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sapan Bağları Petek Temizliği

  Sapan Bağları Tuvalet Açma 75 TL