Sancaktepe Lavabo Açma 75 TL


Sancaktepe Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Sancaktepe Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sancaktepe Lavabo Açma hattına girerek Sancaktepe Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sancaktepe Lavabo Açma borularının içinde birikerek Sancaktepe Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Sancaktepe Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sancaktepe Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sancaktepe Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Sancaktepe Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sancaktepe Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sancaktepe Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sancaktepe Lavabo Açma akar. Ancak bazen Sancaktepe Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sancaktepe Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sancaktepe Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sancaktepe Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sancaktepe Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sancaktepe Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sancaktepe Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sancaktepe Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sancaktepe Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sancaktepe Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sancaktepe Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sancaktepe Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sancaktepe Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sancaktepe Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sancaktepe Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sancaktepe Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sancaktepe Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sancaktepe Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sancaktepe Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sancaktepe Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sancaktepe Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sancaktepe Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sancaktepe Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sancaktepe Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sancaktepe Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sancaktepe Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sancaktepe Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sancaktepe Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sancaktepe Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sancaktepe Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sancaktepe Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Sancaktepe Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sancaktepe Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sancaktepe Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sancaktepe Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sancaktepe Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sancaktepe Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sancaktepe Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sancaktepe Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sancaktepe Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sancaktepe Lavabo Açma Temizleme

  Sancaktepe Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Sancaktepe Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sancaktepe Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sancaktepe Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sancaktepe Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sancaktepe Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sancaktepe Lavabo Açma temizleme fiyatları, Sancaktepe Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sancaktepe Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sancaktepe İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sancaktepe Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sancaktepe Petek Temizliği

  Sancaktepe Lavabo Açma 75 TL