Sancaktepe Kanalizasyon Açma 75 TL


Sancaktepe Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Sancaktepe Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sancaktepe Kanalizasyon Açma hattına girerek Sancaktepe Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sancaktepe Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sancaktepe Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sancaktepe Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sancaktepe Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sancaktepe Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sancaktepe Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sancaktepe Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sancaktepe Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sancaktepe Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sancaktepe Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sancaktepe Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sancaktepe Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sancaktepe Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sancaktepe Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sancaktepe Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sancaktepe Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sancaktepe Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sancaktepe Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sancaktepe Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sancaktepe Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sancaktepe Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sancaktepe Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sancaktepe Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sancaktepe Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sancaktepe Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sancaktepe Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sancaktepe Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sancaktepe Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sancaktepe Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sancaktepe Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sancaktepe Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sancaktepe Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sancaktepe Kanalizasyon Açma Temizleme

  Sancaktepe Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sancaktepe Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sancaktepe Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Sancaktepe Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sancaktepe Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sancaktepe İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sancaktepe Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sancaktepe Petek Temizliği

  Sancaktepe Kanalizasyon Açma 75 TL