Sakarya Lavabo Açma 75 TL


Sakarya Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Sakarya Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sakarya Lavabo Açma hattına girerek Sakarya Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sakarya Lavabo Açma borularının içinde birikerek Sakarya Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Sakarya Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sakarya Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sakarya Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Sakarya Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sakarya Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sakarya Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sakarya Lavabo Açma akar. Ancak bazen Sakarya Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sakarya Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sakarya Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sakarya Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sakarya Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sakarya Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sakarya Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sakarya Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sakarya Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sakarya Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sakarya Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sakarya Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sakarya Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sakarya Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sakarya Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sakarya Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sakarya Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sakarya Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sakarya Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sakarya Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sakarya Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sakarya Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sakarya Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sakarya Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sakarya Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sakarya Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sakarya Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sakarya Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sakarya Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sakarya Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sakarya Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Sakarya Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sakarya Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sakarya Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sakarya Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sakarya Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sakarya Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sakarya Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sakarya Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sakarya Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sakarya Lavabo Açma Temizleme

  Sakarya Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Sakarya Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sakarya Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sakarya Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sakarya Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sakarya Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sakarya Lavabo Açma temizleme fiyatları, Sakarya Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sakarya Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sakarya İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sakarya Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sakarya Petek Temizliği

  Sakarya Lavabo Açma 75 TL