Sahrayıcedid Tuvalet Açma 75 TL


Sahrayıcedid Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Sahrayıcedid Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Sahrayıcedid Tuvalet Açma hattına girerek Sahrayıcedid Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Sahrayıcedid Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Sahrayıcedid Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Sahrayıcedid Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Sahrayıcedid Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Sahrayıcedid Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Sahrayıcedid Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Sahrayıcedid Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Sahrayıcedid Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Sahrayıcedid Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Sahrayıcedid Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Sahrayıcedid Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Sahrayıcedid Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Sahrayıcedid Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Sahrayıcedid Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Sahrayıcedid Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Sahrayıcedid Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Sahrayıcedid Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Sahrayıcedid Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Sahrayıcedid Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Sahrayıcedid Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Sahrayıcedid Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Sahrayıcedid Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Sahrayıcedid Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Sahrayıcedid Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Sahrayıcedid Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Sahrayıcedid Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Sahrayıcedid Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Sahrayıcedid Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Sahrayıcedid Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Sahrayıcedid Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Sahrayıcedid Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Sahrayıcedid Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Sahrayıcedid Tuvalet Açma Temizleme

  Sahrayıcedid Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Sahrayıcedid Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Sahrayıcedid Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Sahrayıcedid Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Sahrayıcedid Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Sahrayıcedid İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Sahrayıcedid Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sahrayıcedid Petek Temizliği

  Sahrayıcedid Tuvalet Açma 75 TL