Pendik Tuvalet Açma 75 TL


Pendik Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Pendik Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Pendik Tuvalet Açma hattına girerek Pendik Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Pendik Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Pendik Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Pendik Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Pendik Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Pendik Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Pendik Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Pendik Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Pendik Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Pendik Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Pendik Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Pendik Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Pendik Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Pendik Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Pendik Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Pendik Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Pendik Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Pendik Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Pendik Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Pendik Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Pendik Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Pendik Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Pendik Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Pendik Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Pendik Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Pendik Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Pendik Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Pendik Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Pendik Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Pendik Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Pendik Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Pendik Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Pendik Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Pendik Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Pendik Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Pendik Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Pendik Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Pendik Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Pendik Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Pendik Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Pendik Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Pendik Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Pendik Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Pendik Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Pendik Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Pendik Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Pendik Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Pendik Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Pendik Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Pendik Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Pendik Tuvalet Açma Temizleme

  Pendik Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Pendik Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Pendik Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Pendik Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Pendik Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Pendik Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Pendik Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Pendik Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Pendik Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Pendik İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Pendik Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Pendik Petek Temizliği

  Pendik Tuvalet Açma 75 TL