Pamukova Mutfak Açma 75 TL


Pamukova Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Pamukova Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Pamukova Mutfak Açma hattına girerek Pamukova Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Pamukova Mutfak Açma borularının içinde birikerek Pamukova Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Pamukova Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Pamukova Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Pamukova Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Pamukova Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Pamukova Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Pamukova Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Pamukova Mutfak Açma akar. Ancak bazen Pamukova Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Pamukova Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Pamukova Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Pamukova Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Pamukova Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Pamukova Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Pamukova Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Pamukova Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Pamukova Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Pamukova Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Pamukova Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Pamukova Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Pamukova Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Pamukova Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Pamukova Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Pamukova Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Pamukova Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Pamukova Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Pamukova Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Pamukova Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Pamukova Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Pamukova Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Pamukova Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Pamukova Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Pamukova Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Pamukova Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Pamukova Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Pamukova Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Pamukova Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Pamukova Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Pamukova Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Pamukova Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Pamukova Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Pamukova Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Pamukova Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Pamukova Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Pamukova Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Pamukova Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Pamukova Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Pamukova Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Pamukova Mutfak Açma Temizleme

  Pamukova Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Pamukova Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Pamukova Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Pamukova Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Pamukova Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Pamukova Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Pamukova Mutfak Açma temizleme fiyatları, Pamukova Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Pamukova Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Pamukova İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Pamukova Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Pamukova Petek Temizliği

  Pamukova Mutfak Açma 75 TL