Mimar Sinan Tuvalet Açma 75 TL


Mimar Sinan Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Mimar Sinan Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Mimar Sinan Tuvalet Açma hattına girerek Mimar Sinan Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Mimar Sinan Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Mimar Sinan Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Mimar Sinan Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Mimar Sinan Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Mimar Sinan Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Mimar Sinan Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Mimar Sinan Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Mimar Sinan Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Mimar Sinan Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Mimar Sinan Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Mimar Sinan Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Mimar Sinan Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Mimar Sinan Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Mimar Sinan Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Mimar Sinan Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Mimar Sinan Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Mimar Sinan Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Mimar Sinan Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Mimar Sinan Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Mimar Sinan Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Mimar Sinan Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Mimar Sinan Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Mimar Sinan Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Mimar Sinan Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Mimar Sinan Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Mimar Sinan Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Mimar Sinan Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Mimar Sinan Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Mimar Sinan Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Mimar Sinan Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Mimar Sinan Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Mimar Sinan Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Mimar Sinan Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Mimar Sinan Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Mimar Sinan Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Mimar Sinan Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Mimar Sinan Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Mimar Sinan Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Mimar Sinan Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Mimar Sinan Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Mimar Sinan Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Mimar Sinan Tuvalet Açma Temizleme

  Mimar Sinan Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Mimar Sinan Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Mimar Sinan Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Mimar Sinan Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Mimar Sinan Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Mimar Sinan İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Mimar Sinan Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Mimar Sinan Petek Temizliği

  Mimar Sinan Tuvalet Açma 75 TL