Maltepe Tuvalet Açma 75 TL


Maltepe Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Maltepe Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Maltepe Tuvalet Açma hattına girerek Maltepe Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Maltepe Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Maltepe Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Maltepe Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Maltepe Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Maltepe Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Maltepe Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Maltepe Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Maltepe Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Maltepe Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Maltepe Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Maltepe Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Maltepe Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Maltepe Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Maltepe Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Maltepe Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Maltepe Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Maltepe Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Maltepe Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Maltepe Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Maltepe Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Maltepe Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Maltepe Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Maltepe Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Maltepe Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Maltepe Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Maltepe Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Maltepe Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Maltepe Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Maltepe Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Maltepe Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Maltepe Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Maltepe Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Maltepe Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Maltepe Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Maltepe Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Maltepe Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Maltepe Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Maltepe Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Maltepe Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Maltepe Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Maltepe Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Maltepe Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Maltepe Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Maltepe Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Maltepe Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Maltepe Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Maltepe Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Maltepe Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Maltepe Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Maltepe Tuvalet Açma Temizleme

  Maltepe Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Maltepe Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Maltepe Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Maltepe Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Maltepe Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Maltepe Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Maltepe Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Maltepe Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Maltepe Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Maltepe İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Maltepe Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Maltepe Petek Temizliği

  Maltepe Tuvalet Açma 75 TL