Kurtköy Kanalizasyon Açma 75 TL


Kurtköy Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Kurtköy Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kurtköy Kanalizasyon Açma hattına girerek Kurtköy Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kurtköy Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Kurtköy Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Kurtköy Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kurtköy Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kurtköy Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Kurtköy Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kurtköy Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kurtköy Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kurtköy Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kurtköy Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kurtköy Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kurtköy Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kurtköy Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kurtköy Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kurtköy Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kurtköy Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kurtköy Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kurtköy Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kurtköy Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kurtköy Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kurtköy Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kurtköy Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kurtköy Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kurtköy Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kurtköy Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kurtköy Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kurtköy Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kurtköy Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kurtköy Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kurtköy Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kurtköy Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kurtköy Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kurtköy Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kurtköy Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kurtköy Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kurtköy Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kurtköy Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kurtköy Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kurtköy Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kurtköy Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kurtköy Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kurtköy Kanalizasyon Açma Temizleme

  Kurtköy Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kurtköy Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kurtköy Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Kurtköy Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kurtköy Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kurtköy İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kurtköy Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kurtköy Petek Temizliği

  Kurtköy Kanalizasyon Açma 75 TL