Küçükyalı Tuvalet Açma 75 TL


Küçükyalı Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Küçükyalı Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Küçükyalı Tuvalet Açma hattına girerek Küçükyalı Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Küçükyalı Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Küçükyalı Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Küçükyalı Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Küçükyalı Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Küçükyalı Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Küçükyalı Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Küçükyalı Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Küçükyalı Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Küçükyalı Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Küçükyalı Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Küçükyalı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Küçükyalı Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Küçükyalı Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Küçükyalı Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Küçükyalı Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Küçükyalı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Küçükyalı Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Küçükyalı Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Küçükyalı Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Küçükyalı Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Küçükyalı Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Küçükyalı Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Küçükyalı Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Küçükyalı Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Küçükyalı Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Küçükyalı Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Küçükyalı Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Küçükyalı Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Küçükyalı Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Küçükyalı Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Küçükyalı Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Küçükyalı Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Küçükyalı Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Küçükyalı Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Küçükyalı Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Küçükyalı Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Küçükyalı Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Küçükyalı Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Küçükyalı Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Küçükyalı Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Küçükyalı Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Küçükyalı Tuvalet Açma Temizleme

  Küçükyalı Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Küçükyalı Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Küçükyalı Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Küçükyalı Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Küçükyalı Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Küçükyalı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Küçükyalı Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Küçükyalı Petek Temizliği

  Küçükyalı Tuvalet Açma 75 TL