Küçükyalı Lavabo Açma 75 TL


Küçükyalı Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Küçükyalı Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Küçükyalı Lavabo Açma hattına girerek Küçükyalı Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Küçükyalı Lavabo Açma borularının içinde birikerek Küçükyalı Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Küçükyalı Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Küçükyalı Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Küçükyalı Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Küçükyalı Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Küçükyalı Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Küçükyalı Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Küçükyalı Lavabo Açma akar. Ancak bazen Küçükyalı Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Küçükyalı Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Küçükyalı Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Küçükyalı Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Küçükyalı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Küçükyalı Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Küçükyalı Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Küçükyalı Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Küçükyalı Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Küçükyalı Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Küçükyalı Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Küçükyalı Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Küçükyalı Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Küçükyalı Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Küçükyalı Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Küçükyalı Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Küçükyalı Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Küçükyalı Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Küçükyalı Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Küçükyalı Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Küçükyalı Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Küçükyalı Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Küçükyalı Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Küçükyalı Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Küçükyalı Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Küçükyalı Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Küçükyalı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Küçükyalı Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Küçükyalı Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Küçükyalı Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Küçükyalı Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Küçükyalı Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Küçükyalı Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Küçükyalı Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Küçükyalı Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Küçükyalı Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Küçükyalı Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Küçükyalı Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Küçükyalı Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Küçükyalı Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Küçükyalı Lavabo Açma Temizleme

  Küçükyalı Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Küçükyalı Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Küçükyalı Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Küçükyalı Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Küçükyalı Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Küçükyalı Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Küçükyalı Lavabo Açma temizleme fiyatları, Küçükyalı Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Küçükyalı Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Küçükyalı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Küçükyalı Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Küçükyalı Petek Temizliği

  Küçükyalı Lavabo Açma 75 TL