Küçükyalı Kanalizasyon Açma 75 TL


Küçükyalı Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Küçükyalı Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Küçükyalı Kanalizasyon Açma hattına girerek Küçükyalı Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Küçükyalı Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Küçükyalı Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Küçükyalı Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Küçükyalı Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Küçükyalı Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Küçükyalı Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Küçükyalı Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Küçükyalı Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Küçükyalı Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Küçükyalı Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Küçükyalı Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Küçükyalı Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Küçükyalı Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Küçükyalı Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Küçükyalı Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Küçükyalı Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Küçükyalı Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Küçükyalı Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Küçükyalı Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Küçükyalı Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Küçükyalı Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Küçükyalı Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Küçükyalı Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Küçükyalı Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Küçükyalı Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Küçükyalı Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Küçükyalı Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Küçükyalı Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Küçükyalı Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Küçükyalı Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Küçükyalı Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Küçükyalı Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Küçükyalı Kanalizasyon Açma Temizleme

  Küçükyalı Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Küçükyalı Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Küçükyalı Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Küçükyalı Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Küçükyalı Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Küçükyalı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Küçükyalı Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Küçükyalı Petek Temizliği

  Küçükyalı Kanalizasyon Açma 75 TL