Kozyatağı Lavabo Açma 75 TL


Kozyatağı Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Kozyatağı Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kozyatağı Lavabo Açma hattına girerek Kozyatağı Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kozyatağı Lavabo Açma borularının içinde birikerek Kozyatağı Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Kozyatağı Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kozyatağı Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kozyatağı Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Kozyatağı Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kozyatağı Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kozyatağı Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kozyatağı Lavabo Açma akar. Ancak bazen Kozyatağı Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kozyatağı Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kozyatağı Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kozyatağı Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kozyatağı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kozyatağı Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kozyatağı Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kozyatağı Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kozyatağı Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kozyatağı Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kozyatağı Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kozyatağı Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kozyatağı Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kozyatağı Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kozyatağı Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kozyatağı Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kozyatağı Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kozyatağı Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kozyatağı Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kozyatağı Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kozyatağı Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kozyatağı Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kozyatağı Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kozyatağı Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kozyatağı Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kozyatağı Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kozyatağı Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kozyatağı Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kozyatağı Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kozyatağı Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kozyatağı Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Kozyatağı Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kozyatağı Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kozyatağı Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kozyatağı Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kozyatağı Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kozyatağı Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kozyatağı Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kozyatağı Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kozyatağı Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kozyatağı Lavabo Açma Temizleme

  Kozyatağı Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Kozyatağı Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kozyatağı Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kozyatağı Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kozyatağı Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kozyatağı Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kozyatağı Lavabo Açma temizleme fiyatları, Kozyatağı Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kozyatağı Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kozyatağı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kozyatağı Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kozyatağı Petek Temizliği

  Kozyatağı Lavabo Açma 75 TL