Koşuyolu Lavabo Açma 75 TL


Koşuyolu Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Koşuyolu Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Koşuyolu Lavabo Açma hattına girerek Koşuyolu Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Koşuyolu Lavabo Açma borularının içinde birikerek Koşuyolu Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Koşuyolu Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Koşuyolu Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Koşuyolu Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Koşuyolu Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Koşuyolu Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Koşuyolu Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Koşuyolu Lavabo Açma akar. Ancak bazen Koşuyolu Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Koşuyolu Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Koşuyolu Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Koşuyolu Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Koşuyolu Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Koşuyolu Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Koşuyolu Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Koşuyolu Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Koşuyolu Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Koşuyolu Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Koşuyolu Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Koşuyolu Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Koşuyolu Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Koşuyolu Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Koşuyolu Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Koşuyolu Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Koşuyolu Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Koşuyolu Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Koşuyolu Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Koşuyolu Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Koşuyolu Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Koşuyolu Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Koşuyolu Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Koşuyolu Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Koşuyolu Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Koşuyolu Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Koşuyolu Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Koşuyolu Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Koşuyolu Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Koşuyolu Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Koşuyolu Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Koşuyolu Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Koşuyolu Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Koşuyolu Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Koşuyolu Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Koşuyolu Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Koşuyolu Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Koşuyolu Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Koşuyolu Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Koşuyolu Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Koşuyolu Lavabo Açma Temizleme

  Koşuyolu Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Koşuyolu Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Koşuyolu Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Koşuyolu Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Koşuyolu Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Koşuyolu Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Koşuyolu Lavabo Açma temizleme fiyatları, Koşuyolu Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Koşuyolu Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Koşuyolu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Koşuyolu Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Koşuyolu Petek Temizliği

  Koşuyolu Lavabo Açma 75 TL