Körfez Lavabo Açma 75 TL


Körfez Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Körfez Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Körfez Lavabo Açma hattına girerek Körfez Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Körfez Lavabo Açma borularının içinde birikerek Körfez Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Körfez Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Körfez Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Körfez Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Körfez Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Körfez Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Körfez Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Körfez Lavabo Açma akar. Ancak bazen Körfez Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Körfez Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Körfez Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Körfez Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Körfez Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Körfez Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Körfez Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Körfez Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Körfez Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Körfez Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Körfez Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Körfez Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Körfez Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Körfez Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Körfez Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Körfez Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Körfez Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Körfez Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Körfez Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Körfez Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Körfez Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Körfez Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Körfez Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Körfez Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Körfez Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Körfez Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Körfez Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Körfez Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Körfez Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Körfez Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Körfez Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Körfez Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Körfez Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Körfez Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Körfez Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Körfez Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Körfez Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Körfez Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Körfez Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Körfez Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Körfez Lavabo Açma Temizleme

  Körfez Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Körfez Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Körfez Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Körfez Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Körfez Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Körfez Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Körfez Lavabo Açma temizleme fiyatları, Körfez Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Körfez Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Körfez İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Körfez Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Körfez Petek Temizliği

  Körfez Lavabo Açma 75 TL