Kemal Türkler Kanalizasyon Açma 75 TL


Kemal Türkler Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Kemal Türkler Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kemal Türkler Kanalizasyon Açma hattına girerek Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kemal Türkler Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kemal Türkler Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kemal Türkler Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kemal Türkler Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kemal Türkler Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kemal Türkler Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kemal Türkler Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kemal Türkler Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kemal Türkler Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kemal Türkler Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kemal Türkler Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kemal Türkler Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kemal Türkler Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kemal Türkler Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kemal Türkler Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kemal Türkler Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kemal Türkler Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kemal Türkler Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kemal Türkler Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kemal Türkler Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kemal Türkler Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kemal Türkler Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kemal Türkler Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kemal Türkler Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kemal Türkler Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kemal Türkler Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kemal Türkler Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kemal Türkler Kanalizasyon Açma Temizleme

  Kemal Türkler Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kemal Türkler Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Kemal Türkler Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kemal Türkler İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kemal Türkler Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kemal Türkler Petek Temizliği

  Kemal Türkler Kanalizasyon Açma 75 TL