Kaynarca Tuvalet Açma 75 TL


Kaynarca Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Kaynarca Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kaynarca Tuvalet Açma hattına girerek Kaynarca Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kaynarca Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Kaynarca Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Kaynarca Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kaynarca Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kaynarca Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Kaynarca Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kaynarca Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kaynarca Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kaynarca Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Kaynarca Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kaynarca Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kaynarca Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kaynarca Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kaynarca Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kaynarca Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kaynarca Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kaynarca Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kaynarca Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kaynarca Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kaynarca Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kaynarca Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kaynarca Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kaynarca Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kaynarca Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kaynarca Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kaynarca Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kaynarca Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kaynarca Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kaynarca Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kaynarca Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kaynarca Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kaynarca Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kaynarca Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kaynarca Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kaynarca Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kaynarca Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kaynarca Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kaynarca Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kaynarca Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kaynarca Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Kaynarca Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kaynarca Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kaynarca Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kaynarca Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kaynarca Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kaynarca Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kaynarca Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kaynarca Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kaynarca Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kaynarca Tuvalet Açma Temizleme

  Kaynarca Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Kaynarca Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kaynarca Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kaynarca Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kaynarca Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kaynarca Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kaynarca Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Kaynarca Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kaynarca Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kaynarca İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kaynarca Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kaynarca Petek Temizliği

  Kaynarca Tuvalet Açma 75 TL