Kaynarca Mutfak Açma 75 TL


Kaynarca Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Kaynarca Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kaynarca Mutfak Açma hattına girerek Kaynarca Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kaynarca Mutfak Açma borularının içinde birikerek Kaynarca Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Kaynarca Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kaynarca Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kaynarca Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Kaynarca Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kaynarca Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kaynarca Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kaynarca Mutfak Açma akar. Ancak bazen Kaynarca Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kaynarca Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kaynarca Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kaynarca Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kaynarca Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kaynarca Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kaynarca Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kaynarca Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kaynarca Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kaynarca Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kaynarca Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kaynarca Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kaynarca Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kaynarca Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kaynarca Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kaynarca Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kaynarca Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kaynarca Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kaynarca Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kaynarca Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kaynarca Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kaynarca Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kaynarca Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kaynarca Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kaynarca Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kaynarca Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kaynarca Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kaynarca Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kaynarca Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kaynarca Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kaynarca Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Kaynarca Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kaynarca Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kaynarca Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kaynarca Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kaynarca Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kaynarca Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kaynarca Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kaynarca Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kaynarca Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kaynarca Mutfak Açma Temizleme

  Kaynarca Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Kaynarca Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kaynarca Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kaynarca Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kaynarca Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kaynarca Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kaynarca Mutfak Açma temizleme fiyatları, Kaynarca Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kaynarca Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kaynarca İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kaynarca Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kaynarca Petek Temizliği

  Kaynarca Mutfak Açma 75 TL