Kayışdağı Kanalizasyon Açma 75 TL


Kayışdağı Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Kayışdağı Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kayışdağı Kanalizasyon Açma hattına girerek Kayışdağı Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kayışdağı Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kayışdağı Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kayışdağı Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kayışdağı Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kayışdağı Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kayışdağı Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kayışdağı Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kayışdağı Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kayışdağı Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kayışdağı Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kayışdağı Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kayışdağı Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kayışdağı Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kayışdağı Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kayışdağı Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kayışdağı Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kayışdağı Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kayışdağı Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kayışdağı Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kayışdağı Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kayışdağı Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kayışdağı Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kayışdağı Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kayışdağı Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kayışdağı Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kayışdağı Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kayışdağı Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kayışdağı Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kayışdağı Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kayışdağı Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kayışdağı Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kayışdağı Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kayışdağı Kanalizasyon Açma Temizleme

  Kayışdağı Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kayışdağı Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kayışdağı Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Kayışdağı Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kayışdağı Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kayışdağı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kayışdağı Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kayışdağı Petek Temizliği

  Kayışdağı Kanalizasyon Açma 75 TL