Kavacık Tuvalet Açma 75 TL


Kavacık Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Kavacık Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kavacık Tuvalet Açma hattına girerek Kavacık Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kavacık Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Kavacık Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Kavacık Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kavacık Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kavacık Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Kavacık Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kavacık Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kavacık Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kavacık Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Kavacık Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kavacık Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kavacık Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kavacık Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kavacık Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kavacık Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kavacık Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kavacık Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kavacık Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kavacık Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kavacık Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kavacık Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kavacık Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kavacık Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kavacık Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kavacık Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kavacık Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kavacık Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kavacık Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kavacık Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kavacık Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kavacık Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kavacık Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kavacık Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kavacık Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kavacık Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kavacık Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kavacık Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kavacık Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kavacık Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kavacık Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Kavacık Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kavacık Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kavacık Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kavacık Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kavacık Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kavacık Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kavacık Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kavacık Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kavacık Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kavacık Tuvalet Açma Temizleme

  Kavacık Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Kavacık Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kavacık Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kavacık Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kavacık Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kavacık Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kavacık Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Kavacık Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kavacık Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kavacık İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kavacık Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kavacık Petek Temizliği

  Kavacık Tuvalet Açma 75 TL