Kartepe Tuvalet Açma 75 TL


Kartepe Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Kartepe Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kartepe Tuvalet Açma hattına girerek Kartepe Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kartepe Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Kartepe Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Kartepe Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kartepe Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kartepe Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Kartepe Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kartepe Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kartepe Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kartepe Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Kartepe Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kartepe Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kartepe Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kartepe Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kartepe Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kartepe Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kartepe Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kartepe Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kartepe Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kartepe Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kartepe Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kartepe Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kartepe Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kartepe Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kartepe Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kartepe Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kartepe Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kartepe Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kartepe Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kartepe Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kartepe Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kartepe Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kartepe Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kartepe Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kartepe Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kartepe Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kartepe Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kartepe Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kartepe Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kartepe Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kartepe Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Kartepe Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kartepe Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kartepe Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kartepe Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kartepe Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kartepe Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kartepe Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kartepe Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kartepe Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kartepe Tuvalet Açma Temizleme

  Kartepe Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Kartepe Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kartepe Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kartepe Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kartepe Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kartepe Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kartepe Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Kartepe Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kartepe Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kartepe İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kartepe Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kartepe Petek Temizliği

  Kartepe Tuvalet Açma 75 TL