Karasu Tuvalet Açma 75 TL


Karasu Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Karasu Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Karasu Tuvalet Açma hattına girerek Karasu Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Karasu Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Karasu Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Karasu Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Karasu Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Karasu Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Karasu Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Karasu Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Karasu Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Karasu Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Karasu Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Karasu Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Karasu Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Karasu Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Karasu Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Karasu Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Karasu Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Karasu Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Karasu Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Karasu Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Karasu Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Karasu Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Karasu Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Karasu Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Karasu Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Karasu Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Karasu Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Karasu Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Karasu Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Karasu Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Karasu Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Karasu Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Karasu Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Karasu Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Karasu Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Karasu Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Karasu Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Karasu Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Karasu Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Karasu Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Karasu Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Karasu Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Karasu Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Karasu Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Karasu Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Karasu Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Karasu Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Karasu Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Karasu Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Karasu Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Karasu Tuvalet Açma Temizleme

  Karasu Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Karasu Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Karasu Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Karasu Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Karasu Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Karasu Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Karasu Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Karasu Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Karasu Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Karasu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Karasu Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Karasu Petek Temizliği

  Karasu Tuvalet Açma 75 TL