Karasu Mutfak Açma 75 TL


Karasu Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Karasu Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Karasu Mutfak Açma hattına girerek Karasu Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Karasu Mutfak Açma borularının içinde birikerek Karasu Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Karasu Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Karasu Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Karasu Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Karasu Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Karasu Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Karasu Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Karasu Mutfak Açma akar. Ancak bazen Karasu Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Karasu Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Karasu Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Karasu Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Karasu Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Karasu Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Karasu Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Karasu Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Karasu Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Karasu Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Karasu Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Karasu Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Karasu Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Karasu Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Karasu Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Karasu Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Karasu Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Karasu Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Karasu Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Karasu Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Karasu Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Karasu Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Karasu Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Karasu Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Karasu Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Karasu Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Karasu Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Karasu Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Karasu Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Karasu Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Karasu Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Karasu Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Karasu Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Karasu Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Karasu Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Karasu Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Karasu Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Karasu Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Karasu Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Karasu Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Karasu Mutfak Açma Temizleme

  Karasu Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Karasu Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Karasu Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Karasu Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Karasu Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Karasu Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Karasu Mutfak Açma temizleme fiyatları, Karasu Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Karasu Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Karasu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Karasu Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Karasu Petek Temizliği

  Karasu Mutfak Açma 75 TL