Karamürsel Tuvalet Açma 75 TL


Karamürsel Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Karamürsel Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Karamürsel Tuvalet Açma hattına girerek Karamürsel Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Karamürsel Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Karamürsel Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Karamürsel Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Karamürsel Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Karamürsel Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Karamürsel Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Karamürsel Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Karamürsel Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Karamürsel Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Karamürsel Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Karamürsel Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Karamürsel Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Karamürsel Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Karamürsel Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Karamürsel Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Karamürsel Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Karamürsel Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Karamürsel Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Karamürsel Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Karamürsel Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Karamürsel Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Karamürsel Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Karamürsel Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Karamürsel Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Karamürsel Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Karamürsel Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Karamürsel Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Karamürsel Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Karamürsel Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Karamürsel Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Karamürsel Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Karamürsel Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Karamürsel Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Karamürsel Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Karamürsel Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Karamürsel Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Karamürsel Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Karamürsel Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Karamürsel Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Karamürsel Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Karamürsel Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Karamürsel Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Karamürsel Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Karamürsel Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Karamürsel Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Karamürsel Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Karamürsel Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Karamürsel Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Karamürsel Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Karamürsel Tuvalet Açma Temizleme

  Karamürsel Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Karamürsel Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Karamürsel Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Karamürsel Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Karamürsel Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Karamürsel Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Karamürsel Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Karamürsel Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Karamürsel Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Karamürsel İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Karamürsel Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Karamürsel Petek Temizliği

  Karamürsel Tuvalet Açma 75 TL