Kadıköy Lavabo Açma 75 TL


Kadıköy Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • Kadıköy Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Kadıköy Lavabo Açma hattına girerek Kadıköy Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Kadıköy Lavabo Açma borularının içinde birikerek Kadıköy Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse Kadıköy Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Kadıköy Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Kadıköy Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, Kadıköy Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Kadıköy Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Kadıköy Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Kadıköy Lavabo Açma akar. Ancak bazen Kadıköy Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Kadıköy Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Kadıköy Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Kadıköy Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Kadıköy Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Kadıköy Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Kadıköy Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Kadıköy Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Kadıköy Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Kadıköy Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Kadıköy Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Kadıköy Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Kadıköy Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Kadıköy Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Kadıköy Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Kadıköy Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Kadıköy Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Kadıköy Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Kadıköy Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Kadıköy Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Kadıköy Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Kadıköy Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Kadıköy Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Kadıköy Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Kadıköy Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Kadıköy Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Kadıköy Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Kadıköy Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Kadıköy Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Kadıköy Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kadıköy Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen Kadıköy Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Kadıköy Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Kadıköy Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Kadıköy Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Kadıköy Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Kadıköy Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Kadıköy Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Kadıköy Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Kadıköy Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Kadıköy Lavabo Açma Temizleme

  Kadıköy Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen Kadıköy Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Kadıköy Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Kadıköy Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Kadıköy Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Kadıköy Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Kadıköy Lavabo Açma temizleme fiyatları, Kadıköy Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Kadıköy Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Kadıköy İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Kadıköy Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kadıköy Petek Temizliği

  Kadıköy Lavabo Açma 75 TL