İzmit Lavabo Açma 75 TL


İzmit Lavabo Açma Neden Tıkanır?

 • İzmit Lavabo Açma kullanıcı tarafından Lavabo atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da İzmit Lavabo Açma hattına girerek İzmit Lavabo Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, İzmit Lavabo Açma borularının içinde birikerek İzmit Lavabo Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Lavabo atık atılmaya devam edilirse İzmit Lavabo Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek İzmit Lavabo Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ İzmit Lavabo Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Lavabo yağ dökülmeye devam edildikçe, İzmit Lavabo Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • İzmit Lavabo Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. İzmit Lavabo Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, İzmit Lavabo Açma akar. Ancak bazen İzmit Lavabo Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak İzmit Lavabo Açma toplama yerina gitmesi gereken su, İzmit Lavabo Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • İzmit Lavabo Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve İzmit Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek İzmit Lavabo Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  İzmit Lavabo Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; İzmit Lavabo Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin İzmit Lavabo Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için İzmit Lavabo Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak İzmit Lavabo Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde İzmit Lavabo Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen İzmit Lavabo Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. İzmit Lavabo Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay İzmit Lavabo Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı İzmit Lavabo Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, İzmit Lavabo Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  İzmit Lavabo Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü İzmit Lavabo Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi İzmit Lavabo Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda İzmit Lavabo Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan İzmit Lavabo Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • İzmit Lavabo Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile İzmit Lavabo Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla İzmit Lavabo Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay İzmit Lavabo Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; İzmit Lavabo Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla İzmit Lavabo Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. İzmit Lavabo Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve İzmit Lavabo Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi İzmit Lavabo Açma tıkanıklıkları, bazen İzmit Lavabo Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle İzmit Lavabo Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. İzmit Lavabo Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, İzmit Lavabo Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. İzmit Lavabo Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan İzmit Lavabo Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir İzmit Lavabo Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle İzmit Lavabo Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek İzmit Lavabo Açma işlemi gerçekleştirilir.

  İzmit Lavabo Açma Temizleme

  İzmit Lavabo Açma tıkanıklıkları bazen İzmit Lavabo Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. İzmit Lavabo Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. İzmit Lavabo Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. İzmit Lavabo Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. İzmit Lavabo Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  İzmit Lavabo Açma temizleme fiyatları, İzmit Lavabo Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. İzmit Lavabo Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip İzmit İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. İzmit Lavabo Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  İzmit Petek Temizliği

  İzmit Lavabo Açma 75 TL