Ihlamurkuyu Mutfak Açma 75 TL


Ihlamurkuyu Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Ihlamurkuyu Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Ihlamurkuyu Mutfak Açma hattına girerek Ihlamurkuyu Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Ihlamurkuyu Mutfak Açma borularının içinde birikerek Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Ihlamurkuyu Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Ihlamurkuyu Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Ihlamurkuyu Mutfak Açma akar. Ancak bazen Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Ihlamurkuyu Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Ihlamurkuyu Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Ihlamurkuyu Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Ihlamurkuyu Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Ihlamurkuyu Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Ihlamurkuyu Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Ihlamurkuyu Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Ihlamurkuyu Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Ihlamurkuyu Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Ihlamurkuyu Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Ihlamurkuyu Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Ihlamurkuyu Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Ihlamurkuyu Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Ihlamurkuyu Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Ihlamurkuyu Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Ihlamurkuyu Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Ihlamurkuyu Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Ihlamurkuyu Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Ihlamurkuyu Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Ihlamurkuyu Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Ihlamurkuyu Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Ihlamurkuyu Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Ihlamurkuyu Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Ihlamurkuyu Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Ihlamurkuyu Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Ihlamurkuyu Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Ihlamurkuyu Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Ihlamurkuyu Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Ihlamurkuyu Mutfak Açma Temizleme

  Ihlamurkuyu Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Ihlamurkuyu Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Ihlamurkuyu Mutfak Açma temizleme fiyatları, Ihlamurkuyu Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Ihlamurkuyu Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Ihlamurkuyu İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Ihlamurkuyu Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Ihlamurkuyu Petek Temizliği

  Ihlamurkuyu Mutfak Açma 75 TL