Hendek Mutfak Açma 75 TL


Hendek Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Hendek Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Hendek Mutfak Açma hattına girerek Hendek Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Hendek Mutfak Açma borularının içinde birikerek Hendek Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Hendek Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Hendek Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Hendek Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Hendek Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Hendek Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Hendek Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Hendek Mutfak Açma akar. Ancak bazen Hendek Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Hendek Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Hendek Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Hendek Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Hendek Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Hendek Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Hendek Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Hendek Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Hendek Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Hendek Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Hendek Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Hendek Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Hendek Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Hendek Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Hendek Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Hendek Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Hendek Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Hendek Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Hendek Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Hendek Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Hendek Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Hendek Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Hendek Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Hendek Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Hendek Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Hendek Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Hendek Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Hendek Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Hendek Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Hendek Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Hendek Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Hendek Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Hendek Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Hendek Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Hendek Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Hendek Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Hendek Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Hendek Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Hendek Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Hendek Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Hendek Mutfak Açma Temizleme

  Hendek Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Hendek Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Hendek Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Hendek Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Hendek Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Hendek Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Hendek Mutfak Açma temizleme fiyatları, Hendek Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Hendek Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Hendek İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Hendek Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Hendek Petek Temizliği

  Hendek Mutfak Açma 75 TL