Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma 75 TL


Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma hattına girerek Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Güllü Bağlar Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma Temizleme

  Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Güllü Bağlar İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Güllü Bağlar Petek Temizliği

  Güllü Bağlar Kanalizasyon Açma 75 TL