Gölcük Tuvalet Açma 75 TL


Gölcük Tuvalet Açma Neden Tıkanır?

 • Gölcük Tuvalet Açma kullanıcı tarafından Tuvalet atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Gölcük Tuvalet Açma hattına girerek Gölcük Tuvalet Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Gölcük Tuvalet Açma borularının içinde birikerek Gölcük Tuvalet Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Tuvalet atık atılmaya devam edilirse Gölcük Tuvalet Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Gölcük Tuvalet Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Gölcük Tuvalet Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Tuvalet yağ dökülmeye devam edildikçe, Gölcük Tuvalet Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Gölcük Tuvalet Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Gölcük Tuvalet Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Gölcük Tuvalet Açma akar. Ancak bazen Gölcük Tuvalet Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Gölcük Tuvalet Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Gölcük Tuvalet Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Gölcük Tuvalet Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Gölcük Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Gölcük Tuvalet Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Gölcük Tuvalet Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Gölcük Tuvalet Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Gölcük Tuvalet Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Gölcük Tuvalet Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Gölcük Tuvalet Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Gölcük Tuvalet Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Gölcük Tuvalet Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Gölcük Tuvalet Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Gölcük Tuvalet Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Gölcük Tuvalet Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Gölcük Tuvalet Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Gölcük Tuvalet Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Gölcük Tuvalet Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Gölcük Tuvalet Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Gölcük Tuvalet Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Gölcük Tuvalet Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Gölcük Tuvalet Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Gölcük Tuvalet Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Gölcük Tuvalet Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Gölcük Tuvalet Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Gölcük Tuvalet Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Gölcük Tuvalet Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Gölcük Tuvalet Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Gölcük Tuvalet Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Gölcük Tuvalet Açma tıkanıklıkları, bazen Gölcük Tuvalet Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Gölcük Tuvalet Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Gölcük Tuvalet Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Gölcük Tuvalet Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Gölcük Tuvalet Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Gölcük Tuvalet Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Gölcük Tuvalet Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Gölcük Tuvalet Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Gölcük Tuvalet Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Gölcük Tuvalet Açma Temizleme

  Gölcük Tuvalet Açma tıkanıklıkları bazen Gölcük Tuvalet Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Gölcük Tuvalet Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Gölcük Tuvalet Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Gölcük Tuvalet Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Gölcük Tuvalet Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Gölcük Tuvalet Açma temizleme fiyatları, Gölcük Tuvalet Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Gölcük Tuvalet Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Gölcük İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Gölcük Tuvalet Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Gölcük Petek Temizliği

  Gölcük Tuvalet Açma 75 TL