Gölcük Mutfak Açma 75 TL


Gölcük Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Gölcük Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Gölcük Mutfak Açma hattına girerek Gölcük Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Gölcük Mutfak Açma borularının içinde birikerek Gölcük Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Gölcük Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Gölcük Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Gölcük Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Gölcük Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Gölcük Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Gölcük Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Gölcük Mutfak Açma akar. Ancak bazen Gölcük Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Gölcük Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Gölcük Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Gölcük Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Gölcük Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Gölcük Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Gölcük Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Gölcük Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Gölcük Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Gölcük Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Gölcük Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Gölcük Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Gölcük Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Gölcük Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Gölcük Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Gölcük Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Gölcük Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Gölcük Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Gölcük Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Gölcük Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Gölcük Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Gölcük Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Gölcük Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Gölcük Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Gölcük Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Gölcük Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Gölcük Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Gölcük Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Gölcük Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Gölcük Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Gölcük Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Gölcük Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Gölcük Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Gölcük Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Gölcük Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Gölcük Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Gölcük Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Gölcük Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Gölcük Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Gölcük Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Gölcük Mutfak Açma Temizleme

  Gölcük Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Gölcük Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Gölcük Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Gölcük Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Gölcük Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Gölcük Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Gölcük Mutfak Açma temizleme fiyatları, Gölcük Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Gölcük Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Gölcük İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Gölcük Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Gölcük Petek Temizliği

  Gölcük Mutfak Açma 75 TL