Gölcük Kanalizasyon Açma 75 TL


Gölcük Kanalizasyon Açma Neden Tıkanır?

 • Gölcük Kanalizasyon Açma kullanıcı tarafından Kanalizasyon atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Gölcük Kanalizasyon Açma hattına girerek Gölcük Kanalizasyon Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Gölcük Kanalizasyon Açma borularının içinde birikerek Gölcük Kanalizasyon Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Kanalizasyon atık atılmaya devam edilirse Gölcük Kanalizasyon Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Gölcük Kanalizasyon Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Gölcük Kanalizasyon Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Kanalizasyon yağ dökülmeye devam edildikçe, Gölcük Kanalizasyon Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Gölcük Kanalizasyon Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Gölcük Kanalizasyon Açma akar. Ancak bazen Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Gölcük Kanalizasyon Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Gölcük Kanalizasyon Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Gölcük Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Gölcük Kanalizasyon Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Gölcük Kanalizasyon Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Gölcük Kanalizasyon Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Gölcük Kanalizasyon Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Gölcük Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Gölcük Kanalizasyon Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Gölcük Kanalizasyon Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Gölcük Kanalizasyon Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Gölcük Kanalizasyon Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Gölcük Kanalizasyon Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Gölcük Kanalizasyon Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Gölcük Kanalizasyon Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Gölcük Kanalizasyon Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Gölcük Kanalizasyon Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Gölcük Kanalizasyon Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Gölcük Kanalizasyon Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Gölcük Kanalizasyon Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Gölcük Kanalizasyon Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Gölcük Kanalizasyon Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Gölcük Kanalizasyon Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Gölcük Kanalizasyon Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Gölcük Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları, bazen Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Gölcük Kanalizasyon Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Gölcük Kanalizasyon Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Gölcük Kanalizasyon Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Gölcük Kanalizasyon Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Gölcük Kanalizasyon Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Gölcük Kanalizasyon Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Gölcük Kanalizasyon Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Gölcük Kanalizasyon Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Gölcük Kanalizasyon Açma Temizleme

  Gölcük Kanalizasyon Açma tıkanıklıkları bazen Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Gölcük Kanalizasyon Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Gölcük Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları, Gölcük Kanalizasyon Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Gölcük Kanalizasyon Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Gölcük İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Gölcük Kanalizasyon Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Gölcük Petek Temizliği

  Gölcük Kanalizasyon Açma 75 TL