Geyve Mutfak Açma 75 TL


Geyve Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Geyve Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Geyve Mutfak Açma hattına girerek Geyve Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Geyve Mutfak Açma borularının içinde birikerek Geyve Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Geyve Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Geyve Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Geyve Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Geyve Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Geyve Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Geyve Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Geyve Mutfak Açma akar. Ancak bazen Geyve Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Geyve Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Geyve Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Geyve Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Geyve Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Geyve Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Geyve Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Geyve Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Geyve Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Geyve Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Geyve Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Geyve Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Geyve Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Geyve Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Geyve Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Geyve Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Geyve Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Geyve Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Geyve Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Geyve Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Geyve Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Geyve Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Geyve Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Geyve Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Geyve Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Geyve Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Geyve Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Geyve Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Geyve Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Geyve Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Geyve Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Geyve Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Geyve Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Geyve Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Geyve Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Geyve Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Geyve Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Geyve Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Geyve Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Geyve Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Geyve Mutfak Açma Temizleme

  Geyve Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Geyve Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Geyve Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Geyve Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Geyve Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Geyve Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Geyve Mutfak Açma temizleme fiyatları, Geyve Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Geyve Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Geyve İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Geyve Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Geyve Petek Temizliği

  Geyve Mutfak Açma 75 TL