Fındıklı Mutfak Açma 75 TL


Fındıklı Mutfak Açma Neden Tıkanır?

 • Fındıklı Mutfak Açma kullanıcı tarafından Mutfak atılan yabancı cisimler nedeniyle veya usta hataları nedeniyle tıkanmaktadır.
 • Kullanıcıların tuvalete atıkları katı cisimler ya tuvaletin tıkanmasına sebep olur ya da Fındıklı Mutfak Açma hattına girerek Fındıklı Mutfak Açma borularında tıkanmalara sebep olmaktadır.
 • Lavabolara atılan cisimler, Fındıklı Mutfak Açma borularının içinde birikerek Fındıklı Mutfak Açma borusunda suyun geçişini yavaşlatır. Mutfak atık atılmaya devam edilirse Fındıklı Mutfak Açma borusunda tıkanıklık kaçınılmaz olur.
 • Tesisat borularına dökülen atık yağ, sanıldığı gibi akıp gitmez. Bazen lavabonun gider borusunda tabaka meydana getirir bazen de su ile sürüklenerek Fındıklı Mutfak Açma hattına gelir. Su ile sürüklenerek gelen atık yağ Fındıklı Mutfak Açma borusunda sertleşerek tabaka meydana getirir. Mutfak yağ dökülmeye devam edildikçe, Fındıklı Mutfak Açma borusunun çapı daralmaya başlar ve tıkanıklık meydana gelir.
 • Fındıklı Mutfak Açma Fiyatları

  • Tesisat borularında boy farkı olmak zorundadır. Fındıklı Mutfak Açma toplama yeri, bina temeline göre daha aşağıda olmalıdır. Bu sayede binadan gelen atık su, Fındıklı Mutfak Açma akar. Ancak bazen Fındıklı Mutfak Açma toplama yeri bina temeli ile aynı sırada olur ve boru içinde akarak Fındıklı Mutfak Açma toplama yerina gitmesi gereken su, Fındıklı Mutfak Açma borusunun içinden akmaz ve tıkanmaya sebep olur.
  • Fındıklı Mutfak Açma borularından biri olan künk borular, birbirlerine ek yapılırken aralarında boşluk kalabilmektedir. Bu boşluktan boru içine toprak dökülür ve Fındıklı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olur.
  • Bazı durumlarda da, betondan yapılmış olan künk borular toprak altında kırılabilir. Kırılan boru içe doğru çökerek Fındıklı Mutfak Açma hattında tıkanıklığa sebep olur.

  Fındıklı Mutfak Açma Yerini Bulma

  Özellikle eski binalarda görülen bu durum; Fındıklı Mutfak Açma kuyularının üstü zamanla toprakla kapanır. Aradan zaman geçtikçe yeri unutulur. Bina sakinlerinin Fındıklı Mutfak Açma toplama yeri ile işleri olmadığı için Fındıklı Mutfak Açma kuyularının yeri merak edilmez. Ancak Fındıklı Mutfak Açma tıkanıklığı meydan geldiğinde Fındıklı Mutfak Açma toplama yeri aranmaya başlanır.

  Firmamız yeri bilinmeyen Fındıklı Mutfak Açma kuyularını cihazla kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir. Kanal açma makinesinde bulunan yayın ucuna sonda verici takılır. Fındıklı Mutfak Açma borusuna, ucunda sonda verici ile gönderilen yay Fındıklı Mutfak Açma toplama yerina kadar ilerler. O sırada, toprak üstünde sonda vericisinin gönderdiği sinyalleri yakalayan detektör bulunmaktadır. Bir personelimiz robot cihazı Fındıklı Mutfak Açma borusuna sürerken, diğer personelimiz toprak üstünde detektör cihazı ile sonda vericinin sinyallerini takip etmektedir.

  Detektör cihazı ile sonda vericinin yaydığı sinyalleri takip etmek deneyim gerektiren bir iştir. Personel yeterli deneyime sahip değilse, Fındıklı Mutfak Açma toplama yerinu arama işi saatlerce sürebilmektedir.

  Fındıklı Mutfak Açma işini Endoskopi cihazı olan firmalara yaptırmanız hem zaman açısından hem de ekonomik olarak sizlere büyük getirisi bulunmaktadır. Endoskopi görüntüleme cihazı pahalı bir cihaz olduğu için her tesisat firmada bulunmaz. Kamerasız yapılan işlemlerde geri dönüş sık yaşanır. Çünkü Fındıklı Mutfak Açma hattının neden tıkandığı, nasıl tıkandığı ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir.

  Endoskopi Fındıklı Mutfak Açma’ Uzmanlık Alanlarından Biridir

   • Yukarıda da belirttiğimiz gibi her firma profesyonel anlamda Fındıklı Mutfak Açma işini gerçekleştiremez. Deneyim gerektiren, hassas bir iş olan Fındıklı Mutfak Açma, uygun cihazlar olmadan kesin olarak açılması mümkün değildir.
   • Fındıklı Mutfak Açma farklı sebeplerden dolayı tıkanır. Tıkanıklık türüne göre farklı müdahale gerektirir. Tıkanıklıkların neden kaynaklandığı Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edilebilir. Endoskopi görüntüleme cihazı ile Fındıklı Mutfak Açma borusu incelendikten sonra; tıkanıklık herhangi bir yabancı cisimden kaynaklanmışsa robotla Fındıklı Mutfak Açma işlemi uygulanır.
   • Robot cihazda bulunan özel yay Fındıklı Mutfak Açma borusu içine sürülür. Yayın ucundaki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cisme göre değiştirilebilir. Örneğin; Fındıklı Mutfak Açma Tıkanıklıkların sebep olan cisim, katı bir cisimse robot cihaza farklı aparat takılır. Tıkanıklıkların sebebi kumaş parçasıysa farklı aparat takılır.
   • Cihazla Fındıklı Mutfak Açma işlemi kısa sürede tamamlanır. Fındıklı Mutfak Açma tamamlandıktan sonra Endoskopi görüntüleme cihazı ile ikinci kontrolü yapmaktayız. Bunun nedeni, tıkanıklığın tamamen açılıp açılmadığı ve Fındıklı Mutfak Açmada başka sorunların olup olmadığını tespit etmemizdir.
   • Yazımzızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Fındıklı Mutfak Açma tıkanıklıkları, bazen Fındıklı Mutfak Açma toplama yerinun bina temeli ile aynı hizada olması nedeniyle Fındıklı Mutfak Açma borusu içindeki su birikerek tıkanıklığa sebep olur. Fındıklı Mutfak Açma sorunlarınızı, borunun meyilsiz olmasından kaynakladığını ancak Endoskopi görüntüleme cihazı ile tespit edebiliriz. Bunun gibi durumlarda, Fındıklı Mutfak Açma hattının yeniden yapılandırılması gerekir. Aksi durumda, robot cihazla tıkanıklığı açmak mümkün değildir. Fındıklı Mutfak Açma olarak biz, eğitimli onarım ekiplerimiz ile taşeron firmalara gerek duymadan Fındıklı Mutfak Açma hattını yapılandırmaktayız. Ayrıca yaptığımız onarımları bir yıl garanti altına almaktayız.
   • Diğer bir Fındıklı Mutfak Açma sorunlarınızı nedeni, künk borularının ek yerlerinde açıklık olduğunu belirtmiştik. Bu gibi durumlarda da, toprak kazılarak künk borusuna ulaşılması gerekir. Böylece künk borusunun ek yerinde bulunan açıklık kapatılır.
   • Künk borusunun çökmesi nedeniyle Fındıklı Mutfak Açma tıkanıklığı meydana gelmişse, yine toprak kazılarak çökmüş olan boruya ulaşmak gerekir. Boru değiştirilerek Fındıklı Mutfak Açma işlemi gerçekleştirilir.

  Fındıklı Mutfak Açma Temizleme

  Fındıklı Mutfak Açma tıkanıklıkları bazen Fındıklı Mutfak Açma toplama yerinun dolmasından kaynaklanır. Fındıklı Mutfak Açma toplama yeri ile uzun süre ilgilenilmedi zaman dolmaktadır. Fındıklı Mutfak Açma toplama yeri dolduğu için de binanın atık suyunun gideceği bir yer olmaz ve geri tepmeye başlar. Fındıklı Mutfak Açma temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Fındıklı Mutfak Açma toplama yeri temizlendikten sonra kuyunun içi özenle yıkanır ve tertemiz olarak teslim edilir.

  Fındıklı Mutfak Açma temizleme fiyatları, Fındıklı Mutfak Açma toplama yerinun büyüklüğüne ve durumuna göre farklılık göstermektedir. Fındıklı Mutfak Açma temizleme fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız 1999 yılından beri hizmet veren, yetki begesi bulunan ve 41 servis aracı ile en geniş mobil ağa sahip Fındıklı İpek tesisat firmasıdır. 41 servis aracımız sayesinde, Türkiyede 25 şubemız olan ilk tek tesisat firması tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın ve en geç 1-2 saat içinde ulaşmaktayız. Fındıklı Mutfak Açma için haftanın 7/24 günü firmamızı arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  Fındıklı Petek Temizliği

  Fındıklı Mutfak Açma 75 TL